King Med

Zamysłem rozszerzenia podmiotu medycznego KING-MED, jest walka z wirusami, przede wszystkim z myślą o COVID-19 oraz zapewnienie klientom poprawy zdrowia w naturalny, bezpieczny i komfortowy sposób. Gwarantujemy profesjonalną i rzetelną obsługę, w spokojnych kameralnych warunkach, przy zachowaniu bezpieczeństwa sanitarnego.

Nasze gabinety są zlokalizowane w Lęborku i Mechelinkach, łączą w sobie usługi tlenoterapii w komorach hiperbarycznych, groty solnej, tężni solankowej, sauny infrared oraz fizjoterapii. Pracujemy na certyfikowanych, bezpiecznych urządzeniach. Wszystkie seanse są na bieżąco kontrolowane przez pracowników, aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa i skuteczności. Usługi, które oferujemy, dostosowujemy indywidualnie pod Pacjenta, aby zapewnić jak najlepsze efekty zdrowotne oraz uczucie komfortu i satysfakcji.

Korzystanie z naszych usług skutkuje ogólną poprawą stanu zdrowia, i korzystnie wpływa na wiele schorzeń, ale nie powinny być one stosowane w zamian za konwencjonalne sposoby leczenia.

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.