Ms King

Reda Wierzbowa – III etap inwestycji

Oferta sprzedaży dotyczy 3 domów w zabudowie bliźniaczej, każdy o pow. 81,94m2 z działką o pow. ok. 270 m2.

 

Projekt budynku cechuje się praktycznym układem pomieszczeń, połączonym z nowoczesnym stylem, co zapewnia utrzymanie funkcjonalności przy zachowaniu estetyki i elegancji, zgodnie z aktualnymi trendami rynkowymi.

Na parterze budynku znajduje się przestronny salon z szerokimi przeszkleniami, zapewniającymi dostęp naturalnego światła oraz widok na taras wykonany z kostki brukowej. Dodatkowo w strefie dziennej zaaranżowano kuchnię, wiatrołap, WC oraz klatkę schodową prowadzącą na piętro użytkowe.

Na piętrze, nie ograniczonym skosami, zaprojektowano strefę prywatną, gdzie znajdują się 3 sypialnie, korytarz oraz przestronna łazienka, która zarówno jak WC na parterze, wyposażona została w stelaż podtynkowy firmy Geberit.

Dodatkowo w standardzie wykończenia zawarty jest piec gazowy dwufunkcyjny, z zamknięta komorą spalania. W korytarzu umiejscowiony jest właz na wysoki strych (2,2 w najwyższym punkcie) , będący atutem jako dodatkowa powierzchnia nie wliczana do pow. użytkowej.

W budynku zostały wykonane instalacje: elektryczna – wraz z instalacja alarmową oraz oświetleniem zewnętrznym na tarasie oraz przy wejściu do budynku, wod-kan i ogrzewania podłogowego na całej powierzchni parteru i piętra, z dodatkowym wyjściem na grzejnik drabinkowy w górnej łazience.

W inwestycji zostały położone tynki gipsowe, zamontowane okna 3-szybowe 6-komorowe i osadzone zewnętrzne parapety z kamienia. Pomiędzy budynkami została zastosowana podwójna ściana wraz z dylatacją, skutecznie wygłuszająca pogłosy z sąsiedniego segmentu.

Inwestycja położona jest w atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji, przy ul. Wierzbowej w Redzie. Tło dla naszych bliźniaków stanowi niska zabudowa jednorodzinna o małym zagęszczeniu oraz tereny zielone. Dojazd do bliźniaków stanowi prywatna droga wewnętrzna tylko do użytku mieszkańców. Duża odległość pomiędzy budynkami, wynosząca 10m, i możliwość odgrodzenia się od sąsiadów pozwala zachować prywatność, którą ciężko uzyskać przy gęstej zabudowie dużych osiedli. Otoczenie każdego domu stanowi działka o pow.270m2, na której taras, obrzeże, wejście do budynku oraz 2 miejsca postojowe wykonane zostały w kostki brukowej, efektownie dodającej uroku całej inwestycji.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu i współpracy z klientami, staramy się dopracowywać nasze projekty, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Nabywców. Zawsze bierzemy pod uwagę sugestie związane z rozmieszczeniem pomieszczeń oraz lokalizacją. Dokładamy wszelkich starań aby w nasze domy charakteryzowała praktyczność i funkcjonalność przeznaczona zarówno dla rodzin z dziećmi jak i młodych małżeństw.

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.