Ms King

Jesteśmy rodzinną firmą deweloperską, działającą na rynku budowlanym od ponad 10 lat. W roku 2019 trwał proces reorganizacji firmy, który zaowocował utworzeniem spółki MS King Sp. Z o.o. S.K.
Zajmujemy się realizacją inwestycji deweloperskich dla klientów o różnych potrzebach i wymaganiach. Specjalizujemy się w budowie i sprzedaży domów jednorodzinnych, w zabudowie bliźniaczej, szeregowej jak i również mieszkań.
Głównymi celami na których skupiamy swoje zadania jest dbałość o wysoki standard wykonania, funkcjonalność oraz budowa domów w jakich sami chcielibyśmy zamieszkać.
Współpracujemy z wyselekcjonowanymi, renomowanymi firmami budowlanymi co gwarantuje wysoką jakość i funkcjonalność oddawanych przez nas nieruchomości.
W naszym budownictwie stawiamy przede wszystkim na terminowość, trwałość oraz profesjonalizm wykorzystując najnowsze technologie budowlane.

Jako firma jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój. Z roku na rok podnosimy swoje kwalifikacje i doświadczenia co pozwala nam w pełni realizować oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.
Nie zapominamy aby być na bieżąco z postępem na rynku budowlanym, wprowadzaniem nowych materiałów i zastosowaniem nowych technologii poprawiających jakość życia przyszłym mieszkańcom.
Stawiamy na partnerskie relacje z klientami. Do każdego podchodzimy indywidualnie, słuchamy, zapewniamy pomoc i doradztwo na każdym etapie inwestycji.
Dajemy klientom pełen zakres informacji o stanie zaawansowania robót budowlanych przekazywanych przez naszych przedstawicieli handlowych.
Kończymy inwestycje zawsze na czas dzięki czemu pozwalamy przyszłym mieszkańcom na terminową realizację
prac wykończeniowych i aranżacyjnych.

Główne atuty naszej firmy:

  • 10-cio letnie doświadczenie w branży budowlanej;
  • terminowość – realizujemy inwestycje zawsze na czas;
  • wykorzystywanie sprawdzonych materiałów budowlanych renomowanych firm;
  • współpraca z partnerskimi firmami budowlanymi posiadającymi wieloletnie doświadczenie;
  • przejrzystość- prowadzimy klarowny system sprzedaży, który umożliwia przyszłym nabywcom zrozumieć poszczególne etapy zakupu nieruchomości;
  • otwartość – wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów;
  • bezpłatna pomoc przy uzyskaniu kredytu;

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.