Ms King

Inwestycja „Wierzbowy Zakątek”  obejmuje budowę 9 domów mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 81,94 m2 z działką o powierzchni ok. 270 m2. Domy powstają w cichej i spokojnej okolicy Ciechocina.

Więcej...

Inwestycja obejmowała budowę domów mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej w najspokojniejszej części Redy, przy Alei Lipowej.

Kameralne osiedle w Pucku to projekt 7 wygodnych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej dopracowany w każdym szczególe.
Dużym plusem lokalizacji jest bliskie sąsiedztwo wyjątkowych terenów rekreacyjnych. Miejscowe szkoły, przedszkola i obiekty sportowo-rekreacyjne, jak również dostęp do trasy 216 oraz rozbudowane zaplecze handlowo-usługowe ułatwiają codzienne funkcjonowanie.

W spokojnej, kameralnej dzielnicy Redy została zrealizowana budowa domów jednorodzinnych z ogrodem. Zakup domu kwalifikował się do rządowej dopłaty programu MDM. Cała inwestycja została ogrodzona.

Domy jednorodzinne wraz z działką zostały wybudowane w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Reda Ciechocino. Działki zostały ogrodzone. Inwestycja kwalifikowała się do dopłaty rządowej programu MDM.

Kameralne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej oraz domów wolnostojących powstało w urokliwej dzielnicy Bolszewa przy ul. Polnej. Inwestycję charakteryzował wysoki standard wykonania. Projekt kwalifikował się do rządowej dopłaty programu MDM.

Bliźniaki położone w bardzo atrakcyjnej, spokojnej okolicy domów jednorodzinnych. Domy zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o każdy szczegół. Inwestycja kwalifikowała się do dopłaty rządowej programu MDM.

Zrealizowana inwestycja obejmowała domy jednorodzinne wolnostojące z ogrodami położone w Redzie. Domy charakteryzowały się dużą powierzchnią użytkową oraz przestronnymi działkami.

Domy jednorodzinne wolnostojące przy ul. Karłowicza w Redzie. Inwestycja zrealizowana w pobliżu pięknego lasu w miejscu charakteryzującym się ciszą i spokojem.

Projekt budynków bliźniaczych o powierzchniach od 88,72 m2 do 99,68 m2 pozwolił na stworzenie osiedla dla osób, które ceniły sobie spokój podmiejskiej miejscowości w otoczeniu lasów i niskiej zabudowy jednorodzinnej.

W pięknej i malowniczej miejscowości Mosty zrealizowano budowę domów jednorodzinnych wraz z ogródkami.

Osiedle doskonale wkomponowało się w naturalne otoczenie nadmorskie oraz bliskość przyrody.

Kameralne i spokojne osiedle domów jednorodzinnych powstało w prężnie rozwijającej się miejscowości Bolszewo.  Zachowanie podmiejskiego klimatu pozwoliło na korzystanie z ciszy, spokoju oraz terenów zielonych.

Inwestycja w Bolszewie obejmowała budowę budynków w zabudowie bliźniaczej w otoczeniu niskiej zabudowy jednorodzinnej. Domy wyróżniały się funkcjonalnym rozmieszczeniem pomieszczeń. Niewątpliwym atutem był fakt, iż każdy dom stał na wyodrębnionej działce, co pozwoliło na zagospodarowanie przydomowych ogródków.

Bliźniaki o powierzchni użytkowej 99,68 m2 wraz z miejscami postojowymi oraz ogrodem. Inwestycja została zrealizowana w pięknej okolicy Reda Ciechocino była kierowana do osób lubiących ciszę i spokój.

Projekt domu w zabudowie bliźniaczej został zrealizowany w cichej okolicy, bliskiej odległości pięknego lasu. Cała działka została ogrodzona. Inwestycja kwalifikowała się do rządowej dopłaty programu MDM.

Kompleks budynków w zabudowie bliźniaczej powstał na ul. Kasztanowej w Kąpinie – prężnie rozwijającej się miejscowości. Powierzchnia użytkowa domów wynosi 84,19 m2 do których przynależą duże działki na własność.

W Redzie Betlejem przy ul. Azaliowej powstało kameralne osiedle domów jednorodzinnych z działkami o powierzchniach od 500 do 700 m2.  Dołożyliśmy wszelkich starań aby zapewnić Klientom ciszę oraz spokój połączoną z szybką komunikacją.

Inwestycja „Dębowy Zakątek” w Gdańsku to domy w zabudowie bliźniaczej z 3 lokalami o powierzchni użytkowej 83,20 m2 z ogrodami.
Dębowy Zakątek znajduje się w pięknej okolicy w otoczeniu natury, blisko lasu w sąsiedztwie niskiej zabudowy jednorodzinnej.

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.